Autodoprava - vozový park

K dispozici pro Váš zájezd máme autobusy různých velikostí a obsaditelností

Velké busy:

Karosa 936 s klimatizací - 47 míst, Renault Récreo - 52 míst ( dalších 26 k stání), Karosa 935 s náporovou klimatizací, Karosy 934 (45+28 míst) 952 (32+67 míst), SOR 9.5 (34 míst)

Karosy 935 a 936 jsou zájezdové autobusy. 936 má klimatizaci a Skibox. Ostatní autobusy jsou určené pro svozy zaměstnanců,  pro školní a sportovní kolektivy, popř. firemní kolektivy a jiné spol. akce na kratší a střední vzdálenosti. Renault Recreo může být doplněn přívěsem (lyžařské a vodácké akce), bus SOR je vhodný pro školy (pásy na všech sedadlech).

Alternativně můžeme zajistit dopravu autobusy partnerských dopravců za naše ceny, k dispozici jsou vozy Bova, Mercedes a Man. Mimo poptávek několik hodin předem, nebo ve výjimečně frekventovaných termínů Vám nikdy neřekneme ne, vždy zajistíme dopravu díky velmi dobré spolupráci s řadou dalších menších dopravců, u kterých garantujeme stejné podmínky a kvalitní služby, jako u nás!

 

Mikrobusy:

Irisbus Daily 19 míst, Mercedes Sprinter 18+7 míst

Pohodlná vozidla určena pro přepravu na kratší vzdálenosti i dálkovou mezinárodní dopravu. Irisbus je vybaven klimatizací a bezp. pásy. Vozidla mohou být doplněna vlekem. Mercedes se hodí na přepravu na kratší vzdálenosti (sportovní oddíly, svoz zaměstnanců atd.)

Fotogalerie: Vozový park