Autodoprava - vozový park

K dispozici pro Váš zájezd máme autobusy různých velikostí a obsaditelností

Velké busy:

Man Syter 57 míst, Karosa 936 s klimatizací - 47 míst, Karosa Recreo - 55 míst ( dalších 26 k stání), Karosa 935 47 míst, Karosy 934 (45+28 míst) a SOR 7.5 (26 míst)

Man a Karosy 935 a 936 jsou zájezdové autobusy. 936 má klimatizaci a Skibox. Ostatní autobusy jsou určené pro svozy zaměstnanců,  pro školní a sportovní kolektivy, popř. firemní kolektivy a jiné spol. akce na kratší a střední vzdálenosti. Bus Karosa Recreo může být doplněn přívěsem (lyžařské a vodácké akce), bus SOR je vhodný pro školy (pásy na všech sedadlech).

Alternativně můžeme zajistit dopravu autobusy partnerských dopravců za naše ceny, k dispozici jsou vozy Bova, Mercedes a Man. Mimo poptávek několik hodin předem, nebo ve výjimečně frekventovaných termínech Vám nikdy neřekneme ne, vždy zajistíme dopravu díky velmi dobré spolupráci s řadou dalších menších dopravců, u kterých garantujeme stejné podmínky a kvalitní služby, jako u nás!

 

Mikrobusy:

Irisbus Daily 19 míst, Mercedes Sprinter 18+7 míst

Pohodlná vozidla určena pro přepravu na kratší vzdálenosti i dálkovou mezinárodní dopravu. Irisbus  je vybaven klimatizací a bezp. pásy. Vozidla mohou být doplněna vlekem. Mercedes se hodí na přepravu na kratší vzdálenosti (sportovní oddíly, svoz zaměstnanců atd.)

Fotogalerie: Vozový park