Autodoprava - vozový park

K dispozici pro Váš zájezd máme autobusy různých velikostí a obsaditelností

Velké busy:

Reanult Iliade 53 míst, Man Syter 57 míst, Karosa 936 47 míst, Karosa Recreo - 55 míst ( dalších 26 k stání), Karosa 934 45 míst (+ 23 k stání), Karosa 951 (29+75 míst) a Karosa 961 (44+122)

Renault, Man a Karosy Recreo a 936 jsou zájezdové autobusy. Renault a Karosa 936 má klimatizaci, Karosa 936 Skibox. Ostatní autobusy jsou určené pro svozy zaměstnanců,  pro školní a sportovní kolektivy, popř. firemní kolektivy a jiné spol. akce na kratší a střední vzdálenosti. Busy Renault a Karosa Recreo mohou být doplněny přívěsem (lyžařské a vodácké akce. Renault, MAN a Karosa Recreo mají pásy na všech sedadlech.

Alternativně můžeme zajistit dopravu autobusy partnerských dopravců za naše ceny, k dispozici jsou vozy Bova, Mercedes a Man. Mimo poptávek několik hodin předem, nebo ve výjimečně frekventovaných termínech Vám nikdy neřekneme ne, vždy zajistíme dopravu díky velmi dobré spolupráci s řadou dalších menších dopravců, u kterých garantujeme stejné podmínky a kvalitní služby, jako u nás!

 

Mikrobusy:

Irisbus Daily 19 míst, Mercedes Sprinter 20+7 míst

Pohodlná vozidla určena pro přepravu na kratší vzdálenosti i dálkovou mezinárodní dopravu. Irisbus  je vybaven klimatizací a bezp. pásy. Vozidla mohou být doplněna vlekem. Mercedes se hodí na přepravu na kratší vzdálenosti (sportovní oddíly, svoz zaměstnanců atd.)

Fotogalerie: Vozový park

<< 1 | 2